– Rólunk

A RUBICON a magyar történelmi ismeretterjesztés terén piacvezető vállalkozás, az 1989-ben alapított Rubicon Történelmi Magazin kiadója.

– Munkakör

Pénzügyi asszisztens munkakörben szorosan együtt dolgozol pénzügyi igazgatónkkal és könyvelőnkkel a társaság számviteli és gazdasági folyamatainak adminisztrálásában.

A munkakör elsősorban számviteli bizonylatok feldolgozásából és azok alapján különböző kimutatások, nyilvántartások készítéséből áll, ezért elengedhetetlen, hogy pénzügyi, számviteli végzettséggel, vagy ezeken a területeken szerzett munkatapasztalattal rendelkezz.
Leggyakrabban az alábbi feladatokkal fogsz találkozni:
  • Számviteli bizonylatok rendszerezése, szkennelése és iktatása
  • Szerződésekkel kapcsolatos folyamat felügyelete, dokumentáció készítése
  • ​Készletnyilvántartás, szállítólevelek és egyéb kimutatások elkészítése
  • ​Kapcsolattartás üzleti partnerszervezetekkel (pl. terjesztés)
  • ​Pályázati elszámolások készítése

– Előnyt jelent

A kiválasztási folyamatban előnyt jelentenek az alábbiak.
  • Pénzügyi, számviteli területen szerzett végzettség
  • ​Pénzügyi, számviteli vagy adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Irodai alkalmazások magabiztos kezelése (Google Drive, Microsoft Office, Zoom, Slack)
  • ​Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • ​Pontos, precíz munkavégzési készség, analitikus szemlélet
  •  Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
Ha szeretnél velünk dolgozni, fényképes önéletrajzodat küldd a karrier@rubicon.hu e-mail címre. Az e-mail tárgya a következő legyen: „Pénzügyi asszisztens 1. kör”